Back
Products
Back

About

Back

Explore

A new classic, grown with care

BC grown, pure cannabis

אי שם, תחת השמש של עמק פרייזר בקולומביה הבריטית שבקנדה, אנו מגדלים קנאביס בשיטה ייחודית המשלבת מיומנויות גבוהות ומסורתיות יחד. הצוות שלנו מהווה שילוב של ידע מעשי בשיטות גידול קנאביס ותיקות שעוברות מדור לדור, לצד ידע פרקטי מדעי שנצבר מגידול חקלאי באזור זה לאורך עשרות שנים.

הקנאביס הטהור, העוצמתי והארומטי שהפך את קולומביה הבריטית למפורסמת בעולם, ממלא בניחוחו המבשם את מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו ומחבר אותנו מדי יום לשושלת המגדלים שהיו פה ואהבו צמחים בדיוק כמונו. ההיסטוריה שלנו חשובה לנו, אבל גם הקידמה. אנו קמים כל יום כדי לחקור ולגלות כיצד ניתן להמשיך ולפתח את ה BC BUD האיכותי שלנו ומטרה זו היא תמיד ליבה הפועם של העשייה שלנו.

מלאכת הגידול והטיפוח של של ה – BC BUD היא ללא צל של ספק תענוג, אך הפריבילגיה האמיתית שלנו היא לחלוק עם העולם את החדשנות המוצרית שלנו.

הסיפור שלנו

מתקן הגידול שלנו ממוקם בעיר דלתא שבמחוז קולומביה הבריטית, קנדה. אחד המקומות הכי שטופי שמש של המחוז. עוד לפני שהתחלנו בגידול הקנאביס גידלנו באותו מקום עגבניות, פלפלים ומלפפונים במשך עשרים וחמש שנים. אנחנו חקלאים בנשמה שאהבתם לצמחים פועמת גם בקנאביס.

מגע של מומחה

צוות המגדלים שלנו הוא עמוד התווך בחברה – מגדלי LEGACY מנוסים, העוסקים במלאכה באזור זה כבר עשרות שנים, בשיתוף עם מגדלים בעלי ניסיון עשיר בחקלאות המקומית של החוף המערבי בצפון אמריקה. שילוב המאפשר להפיק מוצר קנאביס איכותי אמיתי.

ממשיכים את המורשת של ה-BC BUD

fig. 1
שורשים

גידול קנאביס ב BRITISH COLUMBIA אינו דבר חדש. תודות לאקלים המתון שלנו אנשים שתלו, קצרו והשביחו כאן זנים וגנטיקה עוד בשנות ה-60.

fig. 2
תרבות מאפשרת

החוף המערבי תמיד היה קצת יותר פתוח מחשבתית מאשר יתר קנדה. גישה זו הותירה למגדלי ה-LEGACY החלוציים שוק תחרותי, מורכב ובעל עניין רב.

fig. 3
הכרה עולמית

במהלך שנות ה-80 עד שנות ה-2000 ,מגדלים מ-BC זכו להכרה בינלאומית הודות לאיכות מוצרי הקנאביס שהפיקו, ואף זכו בפרסים בתחרויות גלובליות. הביטוי "BC BUD "הפך לנפוץ, והוא נהיה שם נרדף לקנאביס חזק וארומטי.

ממורשת עתיקה ועד ללגליזציה בקנדה

אנו מתייחסים ברצינות רבה להיסטוריה של ה- BC BUD .זה כמו היחס שבין 'בורדו' ועולם היין, או 'קובה' וסיגרים. הזנים והגנטיקה שאנו מפתחים כיום מתבססים על עבודה מקיפה לאורך כחצי מאה שנעשתה על ידי אותם מגדלי LEGACY .כבוד הוא לנו לקחת את המורשת הזו קדימה, ולהמשיך לצמוח ממנה.

Plants being hit by the light in the greenhouse.

לצמוח במתקן גידול טכנולוגי שטוף שמש

במתקן גידול טכנולוגי שטוף שמש
עמק פרייזר

מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו ממוקם במיקום האופטימאלי של עמק פרייזר אשר בקולומביה הבריטית, קנדה - האקלים כאן מתון ואידיאלי, ללא שינויי טמפרטורה קיצוניים, ועם שפע של אור שמש מלטפת, אשר צמחים, כמו הקנאביס, מאוד מאוד אוהבים.

אתר אידיאלי

מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו, אשר הונדס ופותח במיוחד לגידול קנאביס, הינו מבוקר ומתקדם,STATE OF THE ART של מתקני הגידול. הוא ממוקם בשטח החקלאי בו עבדנו את האדמה ואספנו נתוני סביבה מדעיים במשך עשרות שנים, שם למדנו להכיר לעומק כל שינוי קל באקלים, וכעת אנו יודעים להעניק לצמח את כל הטוב שיש ל -BRITISH COLUMBIA .

שליטה מדויקת

פיתחנו שיטת בקרה ושליטה מדויקת המנטרת 7/24 את כל אחד מאלפי הצמחים שלנו, בכל רגע נתון, כך שכל אחד מהצמחים שלנו מקבל בדיוק את מה שהוא צריך בכל שלב בתהליך הצמיחה. ניטור הצמחים במתקן הגידול מאפשר לנו יכולות גידול קפדניות ובלתי מתפשרות.

התוצאה? BC BUD שכל מגדל יאהב
נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...