Back
Products
Back

About

Back

Explore

פינק קוש

אינדיקה

הפינק קוש שלנו הוא זן אינדיקה דומיננטית, בעל גנטיקת מקור מהאי וונקובר ובן-דודו של האוג'י קוש המוכר והאהוב. פינק קוש מתאפיין בארומה החזקה, התפרחת הססגונית וכמות ה THC הגבוהה שהוא מציע. מתחת לשכבה עבה של טריכומות, חושפות התפרחות הצפופות והעגולות שלו עלים בגוון ירוק יער, בדרך-כלל גם בעלי גוון סגלגל. הוא מתאפיין בטעמי פלפל לבן, תפוז, טופי, קפה , אדמה ואשכולית הודות לשילוב העשיר של הטרפנים קריופילן, הומולן, ביסבלול ולימונן.

THC

16-24%

CBD

0-4%

Terpene Profile

Caryophyllene

Myrcene

Humulene

Bisabolol

Limonene

Aromas

Spice

Sweet

Gas

1 product

עובדות

  • פרח ססגוני
  • תפרחות עגולות ודחוסות
  • עלים בגוון ירוק יער
  • זן עוצמתי עם פוטנציאל לTHC גבוה

Origin

 

fig. 1

רשמים מהגידול

זן עוצמתי ומוכר

Pink Kush הוא זן פופולרי מאוד בחוף המערבי של קנדה. הוא זן מקור שהיה בעבר מחתרתי וכיום הפינק קוש של PURE SUNFARMS, הוא הזן הנמכר ביותר בכל הזמנים.

טיפוח וגיזום

הצמח של פינק קוש מתאפיין בהרבה ענפים קטנים, סבוכים הגדלים לכל הכיוונים, דבר המשפיע על זרימת אוויר בריאה סביב הצמח. ולכן, אנו דואגים להסרת הענפים האלו בשלב מוקדם. זהו המפתח לגידול מוצלח.

1 מוצרים

מוצרים זמינים

תפרחת
אינדיקה
Signature Strain
Pink Kush
זמין:
10G
תפרחת
אינדיקה
Signature Strain
Pink Kush
Levels
THC
16-24%
CBD
0-4%
Terpene Profile

Caryophyllene

Myrcene

Humulene

Bisabolol

Limonene

Aromas

Spice

Sweet

Diesel

שאלות נפוצות

היכן אנחנו מגדלים את הקנאביס הרפואי שלנו?

מתקן הגידול הטכנולוגי של Pure Sunfarms ממוקם בדלתה, British Columbia , קנדה. אזור עם היסטוריה ומורשת חקלאית עשירה של גידול ירקות ומומחיות בגידול קנאביס – עם מוניטין בינלאומי.
באזור עמק פרייזר שלBritish Columbia, ובעיר דלתה בפרט, האקלים אופטימלי ומתון, עם קיץ קריר וחורפים חמים. השילוב של זרמי אוויר חמים וקרים הנושבים מהאוקיינוס ​​השקט מספקים תנאי גידול מצוינים לתוצרת הקנאביס הטובה בעולם. כיוון שאנו מגדלים כאן כבר עשרות שנים, אספנו נתונים מדעיים על אזור זה בחקר הסביבה ו ניצול כוחה של השמש. נתונים אלו מאפשרים לנו להתאים את שיטות הגידול והטיפוח שלנו לכל אחד מהצמחים וליצור זנים עוצמתיים ועשירים בארומות וטעמים שהם מהאהובים והנמכרים ביותר בקנדה.

 

 

מה מייחד את התוצרת שלנו?

ב-Pure Sunfarms אנחנו מציבים צמחים ואנשים תמיד במקום הראשון. אנו מגדלים BC BUD (פרחי British Columbia המפורסמים) באיכות הגבוהה ביותר, בעזרתם של מגדלים עם שורשי חקלאות בעלי ידע נצבר של עשרות שנים, בשילוב הידע והניסיון במורשת גידול קנאביס של מגדלי Legacy בקולומביה הבריטית ובשילובם של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לגידול אופטימאלי. אלו מנחים את הגישה הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות. אנו יודעים שהצרכנים בקנדה מחפשים קנאביס איכותי במחיר הנכון, וכך גם מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. הניסיון העשיר שלנו ויכולת הגידול שלנו בקנה מידה רחב מאפשרים לנו לגדל קנאביס איכותי במחירים אטרקטיביים. זה רעיון פשוט, אבל רעיון שאנחנו נלהבים ממנו מאוד ורואים בו אומנות.

 

 

מה מייחד את מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו?

מתקן גידול טכנולוגי מלא השמש שלנו שינה צורתו בשנת 2017, עם הטמעה וניצול טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גידול קנאביס טהור ומדויק שלא היה כדוגמתו בעבר – STATE OF THE ART. מעקב צמוד של מערכות ניטור טכנולוגיות אחר כל אחד מ-16 חדרי הגידול שלנו, מיקסום סגולות השמש והתאמתן לצרכי כל אחד מאלפי הצמחים שלנו, ויישום של מערכות תאורה, השקיה ומערכות בקרת לחות וטמפרטורות מהטובות בעולם לכל צמח וצמח באופן אישי.
אנו מסוגלים להתאים את שיטות הגידול שלנו בקפידה ובדיוק רב כדי להגביר את איכות המוצר. הצוות שלנו אוסף נתוני מדע סביבתיים כבר יותר מעשור. הידע הזה לא רק מעשיר את ההבנה שלנו כיום, אלא מעודד את צוות הגידול האחראי לטיפוח הצמחים ולהגיב לכל שינוי קל בסביבה ובאקלים שלנו בצורה רגישה, מהירה ומכוונת.

 

 

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...