Back
Products
Back

About

Back

Explore

סאקורה פאנץ'

אינדיקה

הסאקורה פאנץ' הוא זן אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאה בין הבלאק צ'רי לפרפל פאנץ‘, הידוע בקנדה כ -Sakura Punch bud.

התפרחות עגלגלות, דחוסות ועתירות THC ,ומעניקות תחושה מרוממת, אך עדיין מרגיעה. עם ארומה חמה של קינמון, דובדבן שחור וקווים של עץ ואדמה שמקורם בטרפנים הדומיננטיים קריופילן, לימונן ולינלול. כיאה לטבעו של דובדבן, מתאפיין הסאקורה פאנץ' בשערות בגוון אדום עמוק, עלים סגולים מרשימים ותפרחות דחוסות ועשירות בטריכומות עם הבזקים של צבע סגול פסטלי.

מתאים בעיקר לשימוש בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ערב. מטופלים מדווחים על תחושה מרגיעה, משרה נינוחות ומשמחת. מסייע במצבים של כאב, לחץ, דכאון ונדודי שינה.

THC

16-24%

CBD

0-4%

Terpene Profile

Caryophyllene

Limonene

Linalool

Myrcene

Bisabolol

Aromas

Cherry

Wood

Spice

1 product

עובדות

  • עלים בגוון ירוק יער
  • הבזקים של גווני סגול פסטלי
  • זן המגיע בעקביות לרמות THC גבוהות

Origin

 

 

 

fig 1.
Black Cherry Punch leaf illustration

רשמים מהגידול

מתח כלפי מעלה

SAKURA PUNCH הוא צמח הגדל כלפי מעלה. הוא מתאפיין במרווח ארוך בין חיבורי אזורי הפריחה (הנקראים צמתים) אשר הופך אותו לגבוה באופן טבעי. ניתן לזהות אותו בקלות במתן הגידול הטכנולוגי שלנו, לפי צורתו האנכית וניחוחות הדובדבנים העזים שלו.

אוצר בשלושה צבעים

תפרחות בעלות כיסוי של טריכומות נוצצות, עם הבזקים של ירוק, אדום וסגול פסטלי זהו פרח יפהפה.

1 מוצרים

תפרחת
אינדיקה
Signature Strain
Sakura Punch
זמין:
10G
תפרחת
אינדיקה
Signature Strain
Sakura Punch
Levels
THC
16-24%
CBD
0-4%
Terpene Profile

Caryophyllene

Limonene

Linalool

Myrcene

Bisabolol

Aromas

Cherry

Wood

Spice

שאלות נפוצות

היכן אנחנו מגדלים את הקנאביס הרפואי שלנו?

מתקן הגידול הטכנולוגי של Pure Sunfarms ממוקם בדלתה, British Columbia , קנדה. אזור עם היסטוריה ומורשת חקלאית עשירה של גידול ירקות ומומחיות בגידול קנאביס – עם מוניטין בינלאומי.
באזור עמק פרייזר שלBritish Columbia, ובעיר דלתה בפרט, האקלים אופטימלי ומתון, עם קיץ קריר וחורפים חמים. השילוב של זרמי אוויר חמים וקרים הנושבים מהאוקיינוס ​​השקט מספקים תנאי גידול מצוינים לתוצרת הקנאביס הטובה בעולם. כיוון שאנו מגדלים כאן כבר עשרות שנים, אספנו נתונים מדעיים על אזור זה בחקר הסביבה ו ניצול כוחה של השמש. נתונים אלו מאפשרים לנו להתאים את שיטות הגידול והטיפוח שלנו לכל אחד מהצמחים וליצור זנים עוצמתיים ועשירים בארומות וטעמים שהם מהאהובים והנמכרים ביותר בקנדה.

 

 

 

מה מייחד את התוצרת שלנו?

ב-Pure Sunfarms אנחנו מציבים צמחים ואנשים תמיד במקום הראשון. אנו מגדלים BC BUD (פרחי British Columbia המפורסמים) באיכות הגבוהה ביותר, בעזרתם של מגדלים עם שורשי חקלאות בעלי ידע נצבר של עשרות שנים, בשילוב הידע והניסיון במורשת גידול קנאביס של מגדלי Legacy בקולומביה הבריטית ובשילובם של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לגידול אופטימאלי. אלו מנחים את הגישה הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות. אנו יודעים שהצרכנים בקנדה מחפשים קנאביס איכותי במחיר הנכון, וכך גם מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. הניסיון העשיר שלנו ויכולת הגידול שלנו בקנה מידה רחב מאפשרים לנו לגדל קנאביס איכותי במחירים אטרקטיביים. זה רעיון פשוט, אבל רעיון שאנחנו נלהבים ממנו מאוד ורואים בו אומנות.

 

 

 

מה מייחד את מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו?

מתקן גידול טכנולוגי מלא השמש שלנו שינה צורתו בשנת 2017, עם הטמעה וניצול טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גידול קנאביס טהור ומדויק שלא היה כדוגמתו בעבר – STATE OF THE ART. מעקב צמוד של מערכות ניטור טכנולוגיות אחר כל אחד מ-16 חדרי הגידול שלנו, מיקסום סגולות השמש והתאמתן לצרכי כל אחד מאלפי הצמחים שלנו, ויישום של מערכות תאורה, השקיה ומערכות בקרת לחות וטמפרטורות מהטובות בעולם לכל צמח וצמח באופן אישי.
אנו מסוגלים להתאים את שיטות הגידול שלנו בקפידה ובדיוק רב כדי להגביר את איכות המוצר. הצוות שלנו אוסף נתוני מדע סביבתיים כבר יותר מעשור. הידע הזה לא רק מעשיר את ההבנה שלנו כיום, אלא מעודד את צוות הגידול האחראי לטיפוח הצמחים ולהגיב לכל שינוי קל בסביבה ובאקלים שלנו בצורה רגישה, מהירה ומכוונת.

 

 

 

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...