Back
Products
Back

About

Back

Explore

ג'ט פיול ג'לאטו

הייבריד

הג'ט פיול ג'לאטו הוא זן היברידי, פוטנטי, עשיר ב-THC, שמקורו בחוף המערבי בצפון אמריקה. התפרחת מכוסה בשכבה עבה של טריכומות מרוכזות, שכבה זו דמוית שלג ומעניקה לתפרחת נראות בגוון קרם לבן. בעוד שמבעד לצבע העלים הירוק מרווה ניתן לראות הבזקים של סגול וורוד כתמתם. זהו זן היברידי עם טעמי גבינה ודיזל וארומה הדרית ומפולפלת, שמקורה בטרפנים הדומיננטיים קריופילן, מירסן ולינלול.

מתאים בעיקר לשימוש בשעות אחר הצהריים המוקדמים ולפנות ערב. מטופלים מדווחים על תחושה מרוממת, משרה רוגע ויצירתיות. בעל פוטנציאל לסייע במצבים של דכאון, חרדה ולחץ.

THC

16-24%

CBD

0-4%

Terpene Profile

Caryophyllene

Myrcene

Linalool

Limonene

Humulene

Aromas

Dairy

Citrus

Gas

1 product

עובדות

  • צבע העלים ירוק מרווה
  • בעל הבזקי צבע של סגול וורוד כתמתם
  • זן דיזל חזק ועוצמתי

Origin

 

 

 

ג'ט פיול ג'לאטו

רשמים מהגידול

מאפייני הצמיחה

כשרואים את הצמיחה של Jet Fuel Gelato , עלולים לחשוב שלא קורה הרבה. הצמח מתאפיין בנתונים ממוצעים למראה. לא גבוה מדי, לא נמוך מדי, לא עבה מדי, לא דק מדי. העלים אינם רחבים מדי או צרים מדי. אבל העוצמה שלו היא הכול מלבד ממוצעת.

תפרחות השלג

כיסוי הטריכומות המדהים של הזן מעניק לו נראות בגוון קרם לבן דמוי שלג המרמז על הארומה החלבית שלו.

1 מוצרים

תפרחת
הייבריד
Signature Strain
Jet Fuel Gelato
זמין:
10G
תפרחת
הייבריד
Signature Strain
Jet Fuel Gelato
Levels
THC
16-24%
CBD
0-4%
Terpene Profile

Caryophyllene

Myrcene

Linalool

Limonene

Humulene

Aromas

Dairy

Diesel

Citrus

שאלות נפוצות

היכן אנחנו מגדלים את הקנאביס הרפואי שלנו?

מתקן הגידול הטכנולוגי של Pure Sunfarms ממוקם בדלתה, British Columbia , קנדה. אזור עם היסטוריה ומורשת חקלאית עשירה של גידול ירקות ומומחיות בגידול קנאביס – עם מוניטין בינלאומי.
באזור עמק פרייזר שלBritish Columbia, ובעיר דלתה בפרט, האקלים אופטימלי ומתון, עם קיץ קריר וחורפים חמים. השילוב של זרמי אוויר חמים וקרים הנושבים מהאוקיינוס ​​השקט מספקים תנאי גידול מצוינים לתוצרת הקנאביס הטובה בעולם. כיוון שאנו מגדלים כאן כבר עשרות שנים, אספנו נתונים מדעיים על אזור זה בחקר הסביבה ו ניצול כוחה של השמש. נתונים אלו מאפשרים לנו להתאים את שיטות הגידול והטיפוח שלנו לכל אחד מהצמחים וליצור זנים עוצמתיים ועשירים בארומות וטעמים שהם מהאהובים והנמכרים ביותר בקנדה.

 

 

מה מייחד את התוצרת שלנו?

ב-Pure Sunfarms אנחנו מציבים צמחים ואנשים תמיד במקום הראשון. אנו מגדלים BC BUD (פרחי British Columbia המפורסמים) באיכות הגבוהה ביותר, בעזרתם של מגדלים עם שורשי חקלאות בעלי ידע נצבר של עשרות שנים, בשילוב הידע והניסיון במורשת גידול קנאביס של מגדלי Legacy בקולומביה הבריטית ובשילובם של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לגידול אופטימאלי. אלו מנחים את הגישה הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות. אנו יודעים שהצרכנים בקנדה מחפשים קנאביס איכותי במחיר הנכון, וכך גם מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. הניסיון העשיר שלנו ויכולת הגידול שלנו בקנה מידה רחב מאפשרים לנו לגדל קנאביס איכותי במחירים אטרקטיביים. זה רעיון פשוט, אבל רעיון שאנחנו נלהבים ממנו מאוד ורואים בו אומנות.

 

 

מה מייחד את מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו?

מתקן גידול טכנולוגי מלא השמש שלנו שינה צורתו בשנת 2017, עם הטמעה וניצול טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גידול קנאביס טהור ומדויק שלא היה כדוגמתו בעבר – STATE OF THE ART. מעקב צמוד של מערכות ניטור טכנולוגיות אחר כל אחד מ-16 חדרי הגידול שלנו, מיקסום סגולות השמש והתאמתן לצרכי כל אחד מאלפי הצמחים שלנו, ויישום של מערכות תאורה, השקיה ומערכות בקרת לחות וטמפרטורות מהטובות בעולם לכל צמח וצמח באופן אישי.
אנו מסוגלים להתאים את שיטות הגידול שלנו בקפידה ובדיוק רב כדי להגביר את איכות המוצר. הצוות שלנו אוסף נתוני מדע סביבתיים כבר יותר מעשור. הידע הזה לא רק מעשיר את ההבנה שלנו כיום, אלא מעודד את צוות הגידול האחראי לטיפוח הצמחים ולהגיב לכל שינוי קל בסביבה ובאקלים שלנו בצורה רגישה, מהירה ומכוונת.

 

 

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...