Back
Products
Back

About

Back

Explore

שאלות נפוצות

אודות

היכן אנחנו מגדלים את הקנאביס הרפואי שלנו?

מתקן הגידול הטכנולוגי של Pure Sunfarms ממוקם בדלתה, British Columbia, קנדה. אזור עם היסטוריה ומורשת חקלאית עשירה של גידול ירקות ומומחיות בגידול קנאביס – עם מוניטין בינלאומי.
באזור עמק פרייזר שלBritish Columbia, ובעיר דלתה בפרט, האקלים אופטימלי ומתון, עם קיץ קריר וחורפים חמים. השילוב של זרמי אוויר חמים וקרים הנושבים מהאוקיינוס ​​השקט מספקים תנאי גידול מצוינים לתוצרת הקנאביס הטובה בעולם. כיוון שאנו מגדלים כאן כבר עשרות שנים, אספנו נתונים מדעיים על אזור זה בחקר הסביבה וניצול כוחה של השמש. נתונים אלו מאפשרים לנו להתאים את שיטות הגידול והטיפוח שלנו לכל אחד מהצמחים וליצור זנים עוצמתיים ועשירים בארומות וטעמים שהם מהאהובים והנמכרים ביותר בקנדה.

 

 

מה מייחד את התוצרת שלנו?

ב-Pure Sunfarms אנחנו מציבים צמחים ואנשים תמיד במקום הראשון. אנו מגדלים BC BUD  (פרחי British Columbia המפורסמים) באיכות הגבוהה ביותר, בעזרתם של מגדלים עם שורשי חקלאות בעלי ידע נצבר של עשרות שנים, בשילוב הידע והניסיון במורשת גידול קנאביס של מגדלי  Legacy בקולומביה הבריטית ובשילובם של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לגידול אופטימאלי. אלו מנחים את הגישה הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות. אנו יודעים שהצרכנים בקנדה מחפשים קנאביס איכותי במחיר הנכון, וכך גם מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. הניסיון העשיר שלנו ויכולת הגידול שלנו בקנה מידה עצום מאפשרים לנו לגדל קנאביס איכותי במחירים אטרקטיביים. זה רעיון פשוט, אבל רעיון שאנחנו נלהבים ממנו מאוד ורואים בו אומנות.

 

 

מהו מצע הגידול עליו אנחנו מגדלים?

אנחנו גוזמים בזהירות הסתעפויות ענפים מצמחי האם היפים שלנו ומגדלים אותם לשתילים, ברגע שהייחורים מתחילים להשריש שורשים ולהצמיח עלים אנו מעבירים אותם באופן ידני אל תוך מצע גידול שנקרא 'Coir' (סיב עשוי קליפת קוקוס). ה'קויר' טבעי לחלוטין, נקי, ניתן לקומפוסטציה, עמיד בפני מזיקים ומחלות ומצוין בשימור רמת המים וחומרים מזינים אחרים. כל אחד מהצמחים שלנו יבלה בנעימים את שארית מחזור חייו במצע הגידול המשובח הזה. מרגע זה הצוות שלנו עוקב באופן רציף בעזרת אמצעים טכנולוגיים אחר רמת האור, הטמפרטורה והלחות בכל אחד מ-16 חדרי הגידול הטכנולוגיים שלנו, המשמשים מעל ל-375,000 צמחים בכל רגע נתון.

 

 

מה מייחד את British Columbia בגידול קנאביס?

בדיוק כמו ש'חבל בורדו' ידוע הודות לתוצרת היין המשובחת שלו, כך עמק פרייזר של British Columbia ידוע בזכות תוצרת הקנאביס האיכותית בעולם. באופן היסטורי, האקלים כאן אופטימאלי ומתון – זרמי אוויר קרים וחמים נושבים אלינו מהאוקיינוס ​​השקט ומספקים לנו תנאי גידול מצוינים לתוצרת קנאביס בעלת איכות בלתי מתפשרת. הצוות המסור שלנו מספר את הסיפור וההיסטוריה של המקום: מגדלים מקומיים ותיקים המפגישים יחד ניסיון של דורות בחקלאות המקומית, עם מגדלים בעלי ניסיון בגידול קנאביס באמצעים טכנולוגיים.

 

 

מהו גידול בר קיימא וכיצד הוא תורם לאיכות הקנאביס?

חקלאות בת קיימא דואגת להמשך קיומן של מערכות אקולוגיות וחקלאיות לאורך זמן: ייעול השימוש במשאבים, פעילות מכוונת לשימור, הגנה וטיפוח המשאבים הטבעיים, קידום כושר ההתאוששות של אנשים, קהילות ומערכות אקולוגיות, שיפור בפרנסת החקלאים ועידוד צמיחה כלכלית כוללת.

ב-Pure Sunfarms אנו דואגים לבריאות הצמחים שלנו בדיוק כמו שאנו דואגים למתקן הגידול שלנו, לקהילה ולסביבה שלנו. הקפדה על חקלאות בת קיימא מטיבה לא רק עם סביבתנו, אלא גם מאפשרת לנו לרתום את כוחו של הטבע וליצור מוצר עוצמתי וארומטי יותר. כחלק מהפעילות שלנו, אנו דואגים לאסוף מי גשמים לאורך השנה, למחזר מי נגר, לבחור תמיד באנרגיות טבעיות, לייעל כל שימוש באנרגיה, לבחור באנרגיות מתחדשות ולמנוע פליטה של זיהום אור שהיה עלול לפגוע בסביבה האקולוגית ובסביבה המקומית.

 

 

מהו תהליך הגידול שקנאביס עובר במתקן הגידול שלנו?

הקנאביס של Pure Sunfarms גדל במתקן גידול טכנולוגי המאפשר שליטה מדויקת על הטמפרטורה, הלחות, כמויות האור והאנרגיה שהשמש מביאה. כל אצווה מחולקת לחדרי גידול המאפשרים לנו לטפח צמחים בכל שלבי הצמיחה וההתפתחות באמצעות מערכת ניטור 24/7 מבוססת אפליקציה. בדרך זו, צוות הגידול שלנו יכול להבטיח שכל צמח מתוך מעל 375,000 צמחים בכל רגע נתון, יקבל בדיוק את השילוב הנכון של חומרים מזינים, כמויות אור, לחות, וטמפרטורה שצמחים צריכים כדי למקסם את פוטנציאל העוצמה הטבעי של פרחי ה-'BC BUD'.

 

מהו ייבוש בתלייה?

ייבוש בתלייה, ('Hang Drying') הוא מנהג עתיק שבו צמח הקנאביס כולו נתלה הפוך לצורך ייבוש. אימצנו את שיטת הייבוש הזו כחלק בלתי נפרד מהhttps://puresunfarms.co.il/ייבוש-בתלייה-בלב-מתקן-הגידול-שלנו/תהליך שעובר כל צמח במתקן הטכנולוגי שלנו בו כל אצוות פרחים מיובשת בקפידה בחדרי ייבוש טכנולוגיים. בחדרים אלו אנו מצבעים ניטור של הטמפרטורה והלחות כדי למקסם גם את תהליך הייבוש ולהפיק ממנו פרח עם מראה קריסטלי נוצץ, עשיר בטריכומות ועוצמתי יותר.

 

 

מה הופך את הקנאביס שלנו לטבעי?

תהליך הגידול שלנו הוא 100% טבעי. ללא חומרי הדברה כימיים. כל הצמחים שלנו גדלים במצע גידול טבעי בשם 'Coir' (סיבי קליפת קוקוס). אנו מזינים את השתילים במזון צמחים ייחודי, שנבדק במעבדה ומאושר בחוקים המחמירים ביותר של Health Canada. כל שיטת הגידול שלנו תוכננה במיוחד כדי לספוג את קרני השמש הטבעיות במלוא עוצמתן, זאת כדי לגדל תוצרת טבעית יותר, בעלת איכות ועוצמה מהטובות בעולם. זה מאפשר לנו לגדל באופן שהטבע התכוון, ולהשלים את החסר באור מלאכותי רק כשצריך.

אנו אוספים את מי הגשמים הטבעיים הרבים שיורדים על מתקן הגידול שלנו ומאחסנים אותם במכלים עד שישמשו להשקיית הצמחים שלנו. המרכיב השלישי במתכון הפוטוסינתזה של הצמחים שלנו הוא פחמן דו חמצני (CO2). ה-CO2 שאנו פולטים למתקן הגידול שלנו מגיע ממערכת החימום שלנו, (במקום לפזר אותו החוצה אל חלל האטמוספרה). כך הצמחים שלנו גדלים בריאים, ומתקבלות תפרחות באיכות מעולה.

 

 

למה אנחנו כל כך אוהבים את השמש, עד כדי כך שהיא מככבת בשם החברה שלנו?

אנו מאמינים בשיתוף פעולה הרמוני עם הטבע, זה מתחיל בשמש. זה הבסיס לטכניקת הגידול שלנו והמפתח לקנאביס ברמה העולמית שלנו. מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו השוכן בלב British Columbia מקבל בממוצע 1,938 שעות של אור שמש, כ-298 ימים, מדי שנה. זה 1.26 מיליון שעות קילוואט של אנרגיה. אור השמש הטבעי הוא בעל ספקטרום אור מלא. משמעות הדבר היא שכל קרנוי אור השמש מכילות באופן טבעי את ספקטרום האור שצמח צריך כדי לשגשג. אור מלאכותי בהשוואה, מכיל רק ספקטרום אחד או שניים של אור.

הספקטרום המלא של אור השמש עוזר לצמחים שלנו לשלוח שורשים חזקים ובריאים עמוק לאדמה, לצמוח גבוה יותר, לייצר פרחים שופעים יותר, דחוסים יותר, לפתח באופן טבעי פרח עם רמות עוצמה אופטימליות, ולשפר את רמת הטרפנים הייחודיים של כל זן.

 

 

 

מה מייחד את מתקן הגידול הטכנולוגי שלנו?

מתקן הגידול מלא השמש שלנו שינה את תכליתו בשנת 2017, עם הטמעה וניצול טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גידול קנאביס טהור ומדויק שלא היה כדוגמתו בעבר –  STATE OF THE ART; מעקב צמוד של מערכות ניטור טכנולוגיות אחר כל אחד מ-16 חדרי הגידול שלנו, מיקסום סגולות השמש והתאמתן לצרכי כל אחד מאלפי הצמחים שלנו, ויישום של מערכות תאורה, השקיה ומערכות בקרת לחות וטמפרטורות מהטובות בעולם לכל צמח וצמח באופן אישי.
אנו מסוגלים להתאים את שיטות הגידול שלנו בקפידה ובדיוק רב כדי להגביר את איכות המוצר. הצוות שלנו אוסף נתוני מדע סביבתיים כבר יותר מעשור. הידע הזה לא רק מעשיר את ההבנה שלנו כיום, אלא מעודד את צוות הגידול האחראי לטיפוח הצמחים ולהגיב לכל שינוי קל בסביבה ובאקלים שלנו בצורה רגישה, מהירה ומכוונת.

 

המוצרים שלנו

היכן ניתן לרכוש את המוצרים שלנו?

חיפוש בעמוד נקודות המכירה היא הדרך הטובה ביותר להתעדכן היכן ניתן לרכוש את מוצרי Pure Sunfarms.

על פי חוק, את הקנאביס הרפואי בישראל ניתן לרכוש אך ורק בבתי המרקחת המורשים למכירת קנאביס רפואי בישראל. את רשימת בתי המרקחת המלאה ניתן למצוא באתר יחידת הקנאביס הרפואי (יק"ר) של משרד הבריאות.

מה הם הטרפנים המובילים בזנים שלנו?

מבחינה מדעית, טרפנים הם תרכובות אורגניות שנמצאות באלפי צמחים בטבע,. הטרפנים נותנים לכל זן של קנאביס את הפרופיל הארומטי המובהק שלו – את חותם הריח והטעם שלו. אנחנו לוקחים את הטרפנים שלנו ברצינות רבה. ישנם כ-200 סוגי טרפנים שונים בצמחי הקנאביס, ומעל 20,000 סוגי טרפנים בטבע (צמחים, פרחים ואפילו כמה חרקים).
להלן כמה מהטרפנים אותם תוכלו למצוא בפרחי הקנאביס שלנו לצד שכיחותם בצמחים ובפרחים הנפוצים בטבע:

PINENE: מחטי אורן, פטרוזיליה, מרווה, שמיר

BISABOLOL: קמומיל, קליפת עץ קאנדיה (Candeia) הברזילאי

CARYOPHYLLENE: פלפל שחור, ציפורן, קינמון, בזיליקום

GUAIOL: עץ הקליטריס פרייס, שיח גואיאקום

HUMULENE: כשותנית, כוסברה, בזיליקום, ציפורן, הדרים

LIMONENE: פירות הדר, מנטה, רוזמרין, עץ ערער

LINALOOL: לבנדר, קליפת עץ שדר, דפנה, מנטה, סיסם (רוזווד; עץ מִכְנָף נָאֶה)

MYRCENE: מנגו, עשב לימון, עלי דפנה, טימין

OCIMENE: פלפל אנגלי, פטרוזיליה, בזיליקום, סחלב

כיצד מאחסנים קנאביס?

הנה כמה טיפים לאחסון קנאביס: העבירו את התפרחות לצנצנת זכוכית אטומה וכהה. צנצנות שומרות את האור והחמצן בחוץ, ואת הניחוחות החזקים בפנים. כדאי להתאים את גודל הצנצנת לכמות הקנאביס שבתוכה, כמות החמצן הכלואה בפנים מצטמצמת, מה שמאפשר לתפרחת להישאר טרייה לאורך זמן. חשיפת יתר לחמצן גורמת לתפרחת לאיבוד הצבעים והארומה. התפרחות יהפכו יבשות, והטריכומות שעל התפרחת, מלאות הקנבואידים, יתפרקו להן.

יותר מדי אור יהפוך את התפרחת שלכם מירוקה ואטרקטיבית לצהובה וחומה, ובמקביל ירדו רמות העוצמה והטעם של התפרחת. שיקלו לאחסן את הצנצנות האלו בקופסה אטומה בחדר חשוך. הטמפרטורה האידיאלית לאחסון קנאביס היא מתחת ל-20 מעלות צלזיוס.

לא משנה היכן מאחסנים את הקנאביס, זכרו לשמור אותו מחוץ להישג ידם של קטינים, במיכל חסין ריח ובלתי ניתן לפתיחה עבור ילדים, או לנעול לחלוטין במגירה או קופסה.

איך יודעים אם הקנאביס טרי וטוב?

על פי חוק, על כל אריזת תפרחות קנאביס מודפס על המלבן הלבן שבאריזה תאריך התפוגה ('Exp.date').

קנאביס שפג תוקפו יריח שונה או יאבד לחלוטין את הארומה שלו. המראה שלו יכול גם כן להעיד על טריותו – קנאביס טרי לא אמור להתפורר או להרגיש ספוגי כשמפוררים אותו. אם כן, הוא כנראה ישן ויבש או לח מדי.

צריכתו לא אמורה להזיק לכם, (בכל זאת, אנו לא ממליצים) אבל תהיו מוכנים לשינויים במרקם ובעוצמה של התפרחת. היוצא מן הכלל הוא קנאביס עם עובש, שעלול לגרום למחלה.

 

איזה מהזנים שלנו הוא הזן הנמכר ביותר בקנדה?

ה-'Pink Kush' ('פינק קוש') הגיע לביצועי שיא במכר ושמר על מיקומו כמוביל במכירת התפרחות באונטריו. מדובר במחוז האחראי ל-40 אחוזים ממכירות הקנאביס החוקי בכל קנדה. כן, מדובר בהרבה קנאביס. עם השקתו, ה'פינק קוש' היווה כמעט שישה אחוזים מנתח השוק בקטגוריית התפרחות והיקף המכירות שלו גדול פי שלושה מזה של הזן השני ברשימת רבי המכר. באוגוסט האחרון המשיך מותג Pure Sunfarms להוביל במכירת התפרחות, והיווה למעלה מ-13 אחוז מהמכירות בקטגוריה. (כשהפינק קוש מהווה כבר 7% מהשוק).

נוסף ל'פינק קוש', גם הג'ט פיול ג'לטו ('Jet Fuel Gelato'), הזן החדש של החברה, תורם את חלקו לביצועים המרשימים שלה בנתח שוק התפרחות, כזן בעל שיעורי הצמיחה המהירים ביותר. זן זה הושק בספטמבר 2021 ובחלוף שנה בלבד כבר דורג כזן השני הנמכר ביותר בכל הזמנים בענף כולו, מיד אחרי ה'פינק קוש' של החברה.

 

 

רכישת המוצרים

איזה זנים יש במלאי בישראל?

הבאנו איתנו את הזנים הכי פופולאריים שלנו, שלושת הזנים שימכרו בישראל בשלב הראשון הם:

פינק קוש – Pink Kush איתור המלאי בבתי המרקחת

ג'ט פיול ג'לאטו – Jet Fuel Gelato לאיתור המלאי בבתי המרקחת

סאקורה פאנץ' – Sakura Punch (קרוי במקור 'Black Cherry Punch', בלאק צ'רי פאנץ') לאיתור המלאי בבתי המרקחת

כיצד ניתן לפנות אלינו עם שאלות?

ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת קשר.

טלפון של שירות הלקוחות: 097483769

בדואר אלקטרוני: info@drsamuelov.co.il

 

היכן ניתן לרכוש את מוצרי PURE SUNFARMS בישראל?

ניתן לחפש את בית המרקחת הקרוב אליך באמצעות הכנסת המיקוד או שם העיר שלך,

יש להיכנס לדף נקודות הרכישה \ היכן ניתן לרכוש? ולבצע את החיפוש המבוקש.

פניות לשירות לקוחות

טלפון לשירות הלקוחות

097483769

כתובת

הסדנא 13, רעננה

דואר אלקטרוני לפנייה

info@drsamuelov.co.il

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...