Back
Products
Back

About

Back

Explore

illustration of cannabis plant with florals and vegetables

כיצד Pure Sunfarms ממשיכה

לפני שלוש שנים צוות Pure Sunfarms התכנס והחל להפוך את 1,000,000 הרגל (כ-92 אלף מטר רבוע) של חוות עגבניות ובמקומה להקים מתקן לגידול קנאביס ברמה הטכנולוגית המתקדמת ביותר. נשמע פשוט, נכון? ובכן, זה קצת יותר עבודה מאשר לעקור כמה עגבניות ולהחליף אותן בצמחי קנאביס. קצת הרבה יותר עבודה, מסתבר.

כל הצמחים זקוקים לאור, מים, פחמן דו חמצני וחומרים מזינים. אבל אחרי שאתה מכסה את הדברים הבסיסיים האלו, לכל צמח יש את העדיפויות שלו – למען האמת, קרוב לאינסוף עדיפויות אקראיות שונות ומשונות, שכל אחת מהן יכולה להיות ההבדל בין מאבק הישרדות לבין פריחה משגשגת.

"המפתח לגידול נכון זו התבוננות", אמר רוב בולדווין, המגדל הראשי של Pure Sunfarms. "צמחים לא יכולים לדבר אליך, אבל אתה צריך להבין מה קורה איתם. אם הם לא צומחים טוב, השלב הבא הוא להבין למה, וזה יכול להיות חמקמק כי יש כל כך הרבה משתנים אפשריים".

רוב בולדווין, המגדל הראשי של Pure Sunfarms

אפילו יותר מאתגר מכך, מעטים ניסו לגדל קנאביס במתקן מתקדם וטנולוגי בבסדר הגודל שאנחנו התכוונו להקים. נאלצנו לנווט בטריטוריה חדשה לגמרי. זו הסיבה, כשהגיע הזמן להרכיב את הצוות שלנו, הקפדנו לכלול בו גם מגדלים המנוסים בטיפוח ועיבוד אדמת חממות גידול, וגם לצרף מגדלים ותיקים ומחתרתיים (הרבה לפני הליגליזציה בקנדה!) מקהילת הקנאביס של קולומביה הבריטית – אותם אנשים שהפכו את "BC bud" (פרח קולומביה הבריטית, קנדה) לחותמת איכות עולמית.

עד כמה שהאתגר הזה היה מפחיד ומרגש, ברגע שגיבשנו את הצוות שלנו ויכולנו להפנות את תשומת לבנו לעבודה: גידול קנאביס במתקן מתקדם בקנה מידה עצום. הפוטנציאל הגלום ברעיון זה הסעיר אותנו אפילו יותר.

צוות אחד, שתי מורשות

צוות הגידול שלנו הוא הבסיס של החברה שלנו. כל השאר (במחילה) נהנים מפרי עבודתם, תרתי משמע. גם מומחי מתקן הגידול שלנו וגם מומחי הקנאביס שלנו חיוניים ליצירת ה-'BC BUD' המפורסם, הפרח הטהור, העוצמתי והטעים.

רוב, המגדל הראשי שלנו, התחיל לטפס את דרכו להצלחה מלמטה, או אולי אפילו קצת יותר נמוך משם – מגיל 13 ידיו כבר היו נטועות עמוק באדמה העשירה של עמק פרייזר, קוטף יבולים ומנכש עשבים שוטים. את שכרו הוא קיבל בלירה (אם אכן קטף ייבול) או לפי השורה (אם אכן ניכש עשבים), אבל עד מהרה הוא עבר לחממה, שם עזר לגדל פרחים (מהסוג הרגיל, לא קנאביס).

באותה תקופה מתקני גידול מתקדמים עדיין היו נדירים בעמק פרייזר, טכנולוגיה חדשה צצה פה ושם, ומכיוון שלא היו מומחים מקומיים בתחום, האנשים שהועסקו לנהל אותן הוטסו ממהולנד, אנגליה וצרפת. רוב, שהיה כבר מגדל נלהב, ראה הזדמנות להפוך למומחה מקומי במתודולוגיה החדשה הזו והלתמקצע במלאכה הזו שהייתה במגמת צמיחה. אז הוא נרשם לתוכנית ולמד כיצד לנהל מתקן חממה מתקדם בעצמו.

צמחי קנאביס במתקן גידול

רוב מצא עצמו מבלה את עשרים השנים הבאות בשכלול אומנות גידול העגבניות. למרות שהתמקד בתוצר חקלאי אחד, הוא סבר כי מי שהתמקצע בתחום גידולי החממה יכול לגדל כמעט כל דבר. במבט לאחור, נראה שהוא צדק.

אבל עגבניות וקנאביס הם צמחים שונים מאוד.

דף חדש בקנאביס

למרות שמריחואנה הפכה לחוקית רק לאחרונה (ליגליזציה בקנדה ב-2018), אנשים מגדלים אותה בקולומביה הבריטית כבר יותר משישים שנה – מגדלים אותה כל כך טוב עד שלמעשה המחוז שלנו נחשב כיום לבירת הקנאביס של העולם.

זה הכרחי ש-Pure Sunfarms תתן למורשת הותיקה הזו את הכבוד הראוי לה, ולכן היה לנו חשוב לצרף לשורותינו מגדלים ותיקים שמטפחים, לומדים ומשכללים קנאביס כבר עשרות שנים. הם יודעים איך איכות נראית, מריחה ומרגישה. אחרי אינספור שעות אשר בילו סביב הצמחים האלו, הם יכולים לעיתים קרובות לדעת באופן אינטואיטיבי מתי משהו לא בסדר איתם ומה עשויה להיות הסיבה. הם גם בקשב והאתאמה לצרכי שוק הקנאביס, הם יכולים לצפות את המגמות בתעשייה ואת מה שצרכני קנאביס מסורים רוצים במוצרים שלהם.

הניסיון שלהם בא לידי ביטוי גם לאחר הקציר, כאשר מגיע הזמן לעשות טרימינג (גזירת העלים והענפים הלא נחוצים) ולייבש את הפרחים, זהו תהליך עדין ומורכב ספציפית לקנאביס. תודות להדרכתם ונסיונם בשלב קצירת צמח הקנאביס הפורח, והפיכתו לתוצר מוגמר של פרח עשיר, טעים, ועצמתי, כל העבודה הקשה בחממות שלנו לא תהיה לחינם.

צמח הקנאביס

It is essential Pure Sunfarms honours that legacy, so it was important to bring in veteran growers who have been cultivating, studying, and perfecting cannabis for decades.

נושאים את המורשת

אנו מתייחסים ברצינות להיסטוריה ולמוניטין העולמי של קנאביס תוצרת קולומביה הבריטית. אנו שואפים לא רק לעמוד בסטנדרט האיכות שהעולם מצפה מ-'BC BUD', אלא להמשיך ולהציב לעצנו רף גבוה יותר. לשם כך, הקפדנו לחפש את האנשים שהקדישו את חייהם לטיפוח הצמח המדהים הזה. אנחנו שמחים להעצים את המסירות והתשוקה שלהם גם בשנים הבאות. יחד עם הניסיון החקלאי הרב והמומחיות שלנו במתקני גידול מתקדמים, אנו מסוגלים ליצור מוצר יוצא דופן. או כמו שאנחנו אומרים 'שורש איתן יוצר צמח איתן'.

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...