Back
Products
Back

About

Back

Explore

plants and people in the greenhouse

שורשי החקלאות שלנו מושרשים עמוק באדמת עמק פרייזר, שב – British Columbia, קנדה, שטופת השמש. הנה עובדה מעניינת – לפני שהחל מסע הקנאביס שלנו, גדלו כאן, במתקן הגידול שלנו, עגבניות, מלפפונים ופלפלים, במשך למעלה מ-20 שנה. כמגדלים ותיקים, הקשר שלנו עם מתקן הגידול שלנו לימד אותנו שכדי לגדל ולטפח צמחים שמחים ובריאים, עלינו לטפח קודם מערכת אקולוגית מאושרת ובריאה .

ידיים קוטפות צמח קנאביס בחממה

כיצד Pure Sunfarms ניגשת לנושא הקיימות?

אנחנו מגדלים מתוך אכפתיות ודאגה. בדיוק כמו שאנחנו דואגים לבריאות הצמחים שלנו, אנחנו שומרים על תקינות מתקן הגידול שלנו, על הקהילה שלנו ועל הסביבה שבה אנו פועלים. כמו רוב החקלאים כאן ב –  British Columbia, אנו מחויבים להגן ולשמור על בריאות ואריכות החיים של העולם סביבנו.

בואו נסתכל על שלוש שיטות הגידול בר קיימא המובילות אותנו כאן ב-Pure Sunfarms:

1. איסוף מי גשמים ומי נגר

חיסכון במים הוא אחד הנושאים הסביבתיים החשובים ביותר שאנו מתמודדים איתם בעולם. כאן, במתקן הגידול המתקדם שלנו, אנחנו מוודאים שכל טיפה תנוצל כהלכה. כדי לצמצם את השימוש במים, אנו אוספים מי גשמים לאורך כל השנה, מסננים אותם ולאחר מכן משתמשים בהם בכל מקום שרק אפשר, אבל בעיקר להשקיית הצמחים שלנו. מספטמבר עד יוני, אנו יכולים להיות תלויים אך ורק במי גשמים עבור רוב ההשקיה הנחוצה במתקן הגידול שלנו.

לאחר שהמים הללו חילחלו דרך הצמחים שלנו, אנו מנתבים וממחזרים את עודפי הנגר. באמצעות תהליך זה, אנו יכולים לאסוף בחזרה  ולמחזר עד 50% מהמים שהושקו בפרק זמן של 24 השעות האחרונות, ובכך להפיק את המרב מכל טיפה. לאחר מכן אנו מסננים אותם דרך מערכת טיהור כך שיהיה ניתן לעשות בהם שימוש חוזר מספר פעמים.

צמח הקנאביס במתקן הגידול

From September to June, we are able to depend solely on rainwater for the majority of our greenhouse operations.

2. בחירה באנרגיה טבעית ואנרגיה מתחדשת

כפי שאולי הבנתם מלקרוא את שם החברה שלנו (Pure Sunfarms), אנו מאמינים בשמש ובתועלתה. רצה הגורל ואנחנו ממוקמים במיקום האידיאלי בלב עמק פרייזר שטוף השמש. במהלך עונת האביב והקיץ שלנו, שמש יפהפייה קופחת על מתקן הגידול המודרני שלנו לאורך היום, קרני השמש מחממות באופן טבעי ומאירות את המתקן שלנו, בעודן מזינות את הצמחים הגדלים שלנו. במשך כ-40% מהשנה, אנו יכולים לרתום את כוחה הטהור של השמש כדי לגדל את הצמחים שלנו ולהפחית באופן דרמטי את השימוש שלנו בחשמל. כדי לחסוך עוד יותר באנרגיה, אנו משתמשים במתקן הגידול ביריעות חדשניות המסייעות ללכוד את חמימות השמש ולמנוע איבוד חום ואנרגיה לאורך כל השנה. 

היכן שאנו כן זקוקים לכוח חשמלי, אנו אסירי תודה לכך שמחוז British Columbia מתעדף הידרואלקטריות נקייה ומתחדשת כמקור הכוח העיקרי שלו. בגלל זה, אנחנו יכולים להגיד לא לדלקים, מאובנים ולאנרגיה גרעינית.

צמחי קנאביס הגדלים במתקן הגידול

3. הפחתת זיהום האור והגנה על מערכות אקולוגיות מקומיות

מהלילה ועד הבוקר, אנו משתמשים בווילונות החשכה חדשניים כדי להפחית את זיהום האור. מדוע זיהום אור מהווה בעיה? ראשית, אנחנו לא רוצים להפריע לשכנים שלנו בקהילה המקומית, ושנית, זיהום אור יכול לשבש מערכות אקולוגיות טבעיות ודפוסי נדידה של חרקים ובעלי חיים רבים המושפעים מהשמש, הירח והכוכבים, כך שאור מלאכותי עלול לגרום לחוסר התמצאות.

לדוגמה, ציפורים רבות נודדות בסביבה המקומית שלנו, ומונחות על ידי הדפוסים הטבעיים של אור וחושך. אור מלאכותי יכול לבלבל את הציפורים הללו ולהרחיק אותן ממסלולן הטבעי. באמצעות שימוש בווילונות ההחשכה שלנו, השכנים שלנו יכולים לישון בשקט, והטבע יכול להמשיך כדרכו.

אלו הם רק כמה מהשיטות המוכחות שלנו לטובת נושא הקיימות וחקלאות בת קיימא כאן ב-Pure Sunfarms. ככל שאנו מגדלים צמחים, אנו צומחים בעצמנו, אנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות וחדשניות להתפתח. מצמחי האימהות שלנו ועד אמא אדמה, אנחנו ממשיכים לעשות כל שביכולתנו כדי לדאוג לסביבתנו.

נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...