Back
Products
Back

About

Back

Explore

צילום אילוסטרציה של קנאביס עם שורשים

אנחנו מאמינים כי מוצר שנעשה באמצעים הטבעיים ביותר הוא בהכרח הטוב ביותר. בדיוק בגלל זה כל שלב ושלב בשיטת הגידול שלנו מתמקדת בגידול קנאביס בצורה הכי טבעית שרק ניתן.

אחרי לא מעט שנים בתחום, אנחנו יודעים כי הקפדה על מוצר טבעי חשובה לאנשים שצורכים את המוצר שלנו, ואנחנו רוצים שאותם אנשים ידעו שזה חשוב גם לנו.

קנאביס הוא תמיד טבעי, אז מה כל כך ייחודי בשיטת הגידול הטבעית שלנו? אנחנו שמחים ששאלתם!

ארבעת עמודי התווך של שיטת הגידול הטבעית שלנו: מצע גידול טבעי לחלוטין, מזון צמחי טבעי, טכניקות הדברה בשם IPM (Integrated Pest Management) הכוללות שימוש בחרקים מועילים

והדברה המבוססת חומרים המאושרים בחקלאות אורגנית בלבד וניצול הכוח של אור השמש, המים וה-CO2.

חומרי גלם טבעיים

ראשית, אנחנו גוזמים הסתעפויות ענפים מצמחי האם היפים שלנו ומגדלים אותם לשתילים, תהליך זה מכונה רבייה וגטטיבית (באמצעות ייחור). ברגע שהשתילים מתחילים להנביט בעצמם שורשים ועלים, הם נטועים בעבודת יד אל תוך מצע גידול שנקרא 'Coir', ה'קויר' הוא סיב עשוי קליפת קוקוס טבעי לחלוטין, נקי, ניתן לקומפוסטציה, עמיד בפני מזיקים ומחלות ומצוין בשימור רמת המים וחומרים מזינים אחרים.

כל אחד מהצמחים שלנו יבלה בנעימים את שארית מחזור חייו באותו מצע גידול הקרוי 'Coir, באחד מחדרי הגידול שלנו. מרגע זה הצוות שלנו עוקב באופן רציף ע"י אמצעים טכנולוגיים (Precise) אחר רמת האור, הטמפרטורה והלחות במתקן הגידול המתקדם. בחודשים האחרונים לחיי הצמחים יתפתחו ויבשילו הפרחים כשהם הולכים ומשתבחים, נהיים עוצמתיים יותר ובעלי טעמים עזים יותר מיום ליום, עד ליום בו יקטפו.

קנאביס במתקן גידול

הזנה בריאה

בדיוק כמו בני אדם, צמחים זקוקים לתזונה בריאה ומאוזנת כדי לשגשג. כדי להבטיח שהצמחים שלנו מקבלים בדיוק את זה, הצוות שלנו פיתח מזון צמחי ייחודי משלנו. המתכון הבלעדי שלנו כולל כמויות גדולות של שלושה חומרים מזינים, אשר כל הצמחים צורכים כדי לגדול – חנקן (N), זרחן (P) ואשלגן (K). אלו הם אותם רכיבי תזונה בסיסיים של כל הפירות והירקות שאתם אוהבים, כמו עגבניות, מלפפונים, פלפלים וחסה. אנו גם דואגים להאכיל את הצמחים שלנו בכמויות קטנות של סידן, מגנזיום, גופרית, ברזל, מנגן, אבץ, בורון, נחושת ומוליבדנום כדי להרחיב ולגוון את התזונה שלהם. את כל רכיבי המזון האלו אנו נותנים לצמחים בצורה נוזלית כדי לקדם התפתחות של שורשים, עלווה שופעת ופרחים.

ברגע שהצמחים מגיעים לבגרות הם למעשה במרחק של כשבוע מהקציר. בשלב זה אנו שוטפים אותם מעודף חומרים מזינים על ידי צמצום התזונה שלהם והשקיה מתמשכת של מים טהורים. שפע של חומרים מזינים בצמח צעיר זהתמיד דבר טוב, אבל עם הזמן מצטברים בצמח עודפי תזונה. פינוי והסרת מינרלים עודפים אלו מותיר מלחים יקרי ערך שהצמחים ממירים לאנרגיה נוספת כדי ליצור פרח חזק יותר וטעים יותר ולתוצר סופי עם טעם מעודן. ניצול האנרגיה בישורת האחרונה משולה לאצן בפרץ אחרון של אנרגיה בספרינט אל קו הסיום, וזה הופך את המוצר שלנו להרבה יותר טוב.

צמח הקנאביס במתקן

להפיק את המיטב ממזיקים

בשנת 2020 הזמנו סקר כדי לגלות אילו נושאים חשובים לקנדים בנוגע לקנאביס שהם צורכים. הסקר הראה כי 80% מהקנדים מעדיפים קנאביס שגדל ללא מגע של חומרי הדברה כימיים, אך מה שמפתיע הוא כי 40% בלבד ידעו האם בכלל הקנאביס שהם צורכים עבר שימוש בחומרי הדברה. אנו מקווים לשנות את המגמה הזו על ידי הפצת הבשורה של הגישה החדשנית שלנו להדברת מזיקים ללא כימיקלים ורעלים.

אנחנו מאמינים כי טכנולוגיה וטכניקות מודרניות יכולות לייתר את השימוש בחומרי הדברה כימיים ובקוטלי פטריות רעילים כך שלעולם לא יתקרבו לקנאביס שלנו. כפי שכל מגדל או חובב צמחים יודע, בכל מקום בו תמצא, צמח תמצא גם מזיקים. אז מה הסוד שלנו?

במקום כימיקלים לקטילת מזיקים, אנו משתמשים בתוכנית מתקדמת ברמה עולמית בשם:

'Integrated Pest Management' או במשפט פשוט: אנו משתמשים בחרקים מועילים כדי להרחיק את החרקים המזיקים.

חיתוך צמח הקנאביס

שיתוף פעולה עם הטבע

אור שמש טהור

לעולם לא נייצר מקור אור חזק ומזין יותר מהשמש שלנו, אז למה בכלל לנסות?
כשמתפעלים מתקן טכנולוגי מתקדם, הממוקם בעמק פרייזר שטוף השמש של British Columbia שבקנדה, כל שיטת הגידול שלנו מתוכננת במיוחד כדי לספוג את קרני השמש הטבעיות במלוא עוצמתן. זה מאפשר לנו לגדל בצורה שהטבע התכוון, ולהשלים את החסר באור מלאכותי רק כשצריך.

ברוב ימות השנה, אנו יכולים לסמוך אך ורק על אור שמש טהור וטבעי כדי לטפח ולגדל צמחים שמחים ובריאים. בשנה ממוצעת, מתקן הגידול שלנו לוכד כ-1,900 שעות של אור שמש, כ-286 ימי שמש. כן, זה הרבה זמן שמש טהורה וחזקה.

מי גשמים

אנחנו לא מתכוונים להתרברב, אבל חשוב לנו שתדעו: אנו אוספים את מי הגשמים הטבעיים שיורדים על מתקן הגידול המתקדם שלנו ומאחסנים אותם במיכל עד שישמשו להשקיית הצמחים שלנו. היות ומדובר בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט, מדובר כמובן בהרבה מים. כל מקומי יגיד לכם כי במהלך החורף, הגשם לא מפסיק לרגע, ככה שכל מה שנשאר לנו לעשות זה להפעיל את מערכת ההשקיה המחוברת אל מאגר המים ובכך לצרוך בכל שנה בעיקר מי גשמים להשקיה. בזכות זה, אנו שואבים מעט מאוד מים מאספקת המים המקומית שלנו ובכך משפרים את היעילות התפעולית והאקולוגית שלנו.

מיחזור CO2

אחרי אור שמש ומים, המרכיב השלישי במתכון הפוטוסינתזה של הצמחים שלנו הוא פחמן דו חמצני (CO2). ה-CO2 שאנו פולטים למתקן הגידול שלנו מגיע דווקא ממערכת החימום של משרדנו, במקום לפזר אותו החוצה אל חלל האטמוספרה. הפחמן הדו חמצני, החיוני לתהליך הפוטוסינתזה, נפלט אל מתקן הגידול על ידי ניתוב ה-CO2 שאנו מייצרים בכל מקרה. כך הצמחים שלנו גדלים באופן בריא יותר, מייצרים פרחים באיכות מעולה, ואנחנו, אנחנו מנצלים ומתעלים כל טיפת אנרגיה מהמערכת שלנו.

מגדל קוטף צמח קנאביס במתקן גידול

מורשת בצמיחה

פילוסופיית הגידול הטבעית שלנו מבוססת על תורתם של צוות המגדלים הוותיקים שלנו, אשר מגדלים ומטפחים קנאביס ב – British Columbia במשך עשרות שנים בשילוב עם מומחים של מתקני גידול טכנולוגיים מקומיים אשר גידלו ירקות ממש כאן בעמק פרייזר למעלה מ-20 שנה.
ככל שאנו ממשיכים להתפתח, כך גם טכניקת הגידול שלנו, אך שמירה על שיטות טבעיות וערכים טבעיים היא תמיד בבסיס העשייה שלנו.

ניצן על צמח קנאביס במתקן גידול
נקודות רכישה
היכן ניתן לרכוש?

בעלי רישיון לקנאביס רפואי יוכלו לרכוש את זני המותג בבתי המרקחת בפריסה ארצית.

בודק...